Home page
  O Dagi
  Výstavy
  Sněhové království
  Ledové sochy
  Sochy z písku
  Interiéry
  Malování na tělo
  Galerie
   
 
 
 
 
 
 
                              O Dagi
  

Curiculum vitae
Mgr.A. Dagmar Hrabalová - Smetanová
Narodila se v kraji vín a slivovice na Jižní Moravě v roce 1969. Od útlého dětství žije v Beskydech. Po základní škole vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, poté Vysokou školu umělecko průmyslovou, kde v roce 1995 získala diplom s novým titulem Magister artis (Mgr.A.- dříve akademický sochař). V současnosti se věnuje interiérům. Navrhuje kuchyně, koupelny, barevné a dispoziční řešení bytů včetně doplňků. Od roku 1998 se svým manželem organizuje sochařské symposium Sněhové království.
  

Samostatné výstavy:
Rožnov pod Radhoštěm 1992 
Němčice nad Hanou 1993
Stromy a slunce 1995
 
Diplomová práce Fontána: 
Rozměry keramického obkladu opěrné stěny - 10 x 1 metr
  
Rozměry fontány: 
3 metry převýšení - 30 cm šířka
   
   
   

M
iroslav Hrabal
Společné výstavy:
Fulnek 1991,92,95
Kujavy Galerie Grel 1993
Němčice nad Hanou 1993
Rožnov pod Radhoštěm 1993
Symposium Galerie Sýpka 1993
Konkurs na památník padlých v Rožnově pod Radhoštěm 1996
Konkurs na fontánu na náměstí v Rožnově pod Radhoštěm 1998

Narodil se v roce 1965 ve Šternberku. Základní školu dokončil v Němčicích nad Hanou. Poté se vyučil mechanikem elektrotechnických zařízení v Rožnově pod Radhoštěm a při zaměstnání studoval na zdejší střední elektrotechnické škole do maturity v roce 1991.

V době studií dělal zvukaře amatérské rockové kapele ve svém rodišti na Hané. Na konci studií se začal více věnovat divadlu v amatérském souboru S.O.S. a tanci ve folklorním souboru Javořina. Díky divadlu se také seznámil se svou ženou, které začal pomáhat realizovat její nápady, jež potřebovaly větší fyzickou sílu a pro jednu osobu byly náročné. 
V roce 1998 začal na popud své ženy organizovat Sněhové Království - "modelování ze sněhu". V úspěšné spolupráci pokračujeme. 

Na výsledky naší spolupráce se můžete podívat na našich stránkách.          Vítejte!  
  

Naši sponzoři:   
  Rekreační středisko Bučina  

u Rožnova pod Radhoštěm s celoročním provozem ve zděné budově, v letě pak navíc v chatkách. Nachází se na polosamotě obklopeno lesy.